Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kajakozás a Római parton Le...

Kajakozás a Római parton Lehetséges saját kajakkal kajakozni a római part környékén? Van egy felfújható kajakom és szeretném kipróbálni...

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Vízre teszed, beszállsz és hajrá.

Vannak magánstégek, ahol ki van írva, hogy nem használhatod, de a sóján le tudsz menni, vagy akár a partról is be tudsz szállni. Amúgy meg szerintem ha annyi időre felmégy a stégre, hogy a hajót vízre tedd és beszállj, nem fognak szólni. Mire észrevesznek, és szólnának, te már a vizen vagy :)

Nem tudom, mennyi tapasztalatod, gyakorlatod van, de a vízi közlekedés szabályaival azért legyél tisztában, mert elég nagy hajóforgalom van.

2020. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A vízi közlekedés szabályai mennek...

2020. nov. 27. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Apósom sokszor kajakozik a hazai folyókon, tavakon, sehol sem tud kategorikus tiltásról, viszont van egy-két életszerűtlen szabály, pl. legyen x méter hosszú köteled, a hajón legyen azonosító (akkor is, ha egy kajakról van szó), meg ilyesmik. A Dunán meg a Tiszán soha senki nem ellenőrízte, ellenben a Balatonon többször megbüntették ilyenek miatt.
2020. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Próbáld ki a felfújható kajakot... de próbálj ki egy "igazi" kajakot is...
2020. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 4-esnek!


Kipróbáltam az "igazi" kajakot. Bejött a dolog. Ezért is vettem egy felfújható verziót belőle.


Szállítási és tárolási szempontból döntöttem a felfújható kajak mellett.

2020. dec. 3. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!