Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen vízálló órát ajánlotok?...

Milyen vízálló órát ajánlotok? Úszáshoz, főleg idő mérés szempontjából kell. (indításra)

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gshock.
2021. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Casio G Shockom van :) 2015ben vettem 46 ezerért, van ahol 35-40ért is be lehet ma már szerezni. örök darab. A festék rajta (nekem fekete-fehér, szal nincs nagyon mi, de azért) kopik rajta, ha például folyton dörzsölődik ruha miatt, de pl ilyen basic színnél mint az enyém nem számít.
2021. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban örök darab elpusztíthatatlan és kényelmes. Csak kicsit buflák de hát milyen legyen egy stralabíró sportóra?
2021. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Én Garmin Fenix 3-t használok majdnem 5 éve. Havi 30-36km kóros vízben. Egyszer kellett szíjat cserélni, más probléma nem volt. Még az elem is eredeti.

Úszásnemeket, fordulókat jól felismeri. Android appal és PC-vel szinkronizálom.

2021. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 20. 16:07
 6/8 anonim válasza:
100%
Bármelyik óra jó lehet ami tetszi és megfelelő a vízállósága. Neten óráscsoportokban is tudsz nézelődni. Általában az ár a döntő.
2021. jan. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell G-shockra költeni tízezreket. Nekem egy Casio as1000-em van,strandra, Balcsira azzal járok. Nagy gombok, nagy számok, és az ára a töredéke egy G-shocknak. Amúgy egy jobb kínai is megteszi, mint pl. a Skmei. A víz alatt úgysem nyomhatod meg a gombot, max. búváróránál.
2021. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Casio van, _illuminator_nemtomhányas, tavaly szept. 30-án rendeltem (okt. 2-án vettem át) 11eFt-ért, ütést lehet nem annyit áll mint a G-shock, de pusztán a víz nyomását biztosan bírja... (ha már a gomboknál tartunk, fejből is tudom melyik gombom mit csinál, ha nagyon meg kéne nyomnom valamit, viszont általában nem is kell nyomni semmit, mivel pont arra vagyok kíváncsi mennyi idt töltök a víz alatt, azt pedig amúgy is előtte fent indítom el és utána fent állítom le ;) maximum nézni támad kedvem közben 1x-2x az időt, ja és azt látom is, lent is, mert hordok [nem is úszó~, hanem] búvárszemüveget)
2021. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!