Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 16 évesen késő elkezdeni...

16 évesen késő elkezdeni műugrani?

Figyelt kérdés
Most kezdett el érdekelni a sport, viszont egyáltalán nincs előképzettségem(kiskoromban táncoltam, később kb 1 évig lovagoltam). Csak hobbi szinten szeretném csinálni, de nem mondanám magam hajlékonynak. :( Ebben segítenek edzéseken? Vagy felejtős az egész?

2021. jan. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A műugrás nem tömegsport, úgyhogy ha nem vagy szupertehetséges, és nem akarsz versenyezni, akkor nem fognak veled ennyi idősen foglalkozni.
2021. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen, késő.
2021. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem késő! Én is csak most akartam elkezdeni es mondtak hogy nem késő. Amugy melyik egyesületbe akartál/vagy akár most melyikbe jársz?
2022. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én műugró vagyok elég sok tapasztalattal.

Az egyik egyesületbe járok Budapesten a Duna Arénába

Szerintem nem késő elkezdeni, mert mindenkivel nagyon jól tudnak foglalkozni és nem kell hozzá előképzettség, nem olyan nehéz megtanulni.

Szerintem nyugodtan próbálj ki egy edzést és ne félj attól hogy véna leszel mert az elején még nagyon könnyűeket kell ugrani.

Azután ha már az alapokat jól megtanulod könnyen fejlődsz.

Sok sikert! Remélem tudtam segíteni.

Ha bármi kérdésed van még a műugrással kapcsolatban akkor nyugodtan írj.

2023. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!