Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Fogási naplót le lehet adni...

Fogási naplót le lehet adni online valahol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most próbálom, de sehol nem találok rá lehetőséget, pedig mintha tisztán emlékeznék, hogy tavaly online le tudtam adni, utána a hhnhe-re új kérésekor elküldtem a visszaigazoló e-mailt róla, hogy online leadtam és elfogadták és kaptam újat. De most sehol ilyen lehetőséget nem látok, csak hogy menyjek be mindenhova személyesen (persze pont covid alatt szinte muszáj...). Szóval megoldható valahogy az online leadás, hogy utána küldjek igazolást a hhnhe-nek ugyan úgy és jó legyen, vagy nem, vagy ez csak egy álom volt hogy megcsináltam? :D Mert már erősen megkérdőjelezem, olyan szinten semmi nyomát nem látom, még a böngészési előzményeimben sem (nem töröltem 2 éve), se e-mailek között.

2021. febr. 11. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
horgaszjegy.hu -n én le tudtam adni a turista jegyhez simán a fogási naplót. Nem biztos, de feltételezem, hogy ugyan ez lehetséges a normál engedélyhez is.
2021. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
Csak a turistát lehet online leadni. A normál évest ott kell leadni, ahol kiváltottad.
2021. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2021. febr. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!