Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgász egyesület ahol a...

Horgász egyesület ahol a lehető legolcsóbb a tagság?

Figyelt kérdés

A horgászvizsgához kártya kell , ahoz meg tagság egy egyesületnél , a vizsga meg a kártya nem vészes , de én eddig "olcsó" egyesületet nem találtam.

Mindenhol ilyen 40.000 környéki a tagság vagy minden évben , vagy akkor ha új vagy és csak utána lesz 2-3 ezer.


Valaki tud egy egyesületet ahol nem ilyen vészesek az árak , és van hely is új tagoknak?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. máj. 14. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Valamit rosszul értelmezhettél mert, kártyához nem kell vizsga, csak regisztráció. Vizsgázni lehet anélkül is hogy valahol

egyesületi tag lennél [link]

Az egyesületi tagdíjak elég széles skálán mozognak, és ha valaki új belépö

az bizony sok helyen ugy mond feláras.

2021. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak az a bizonyos felár az ami vissza tart , mert hát a legolcsóbb hely is 6 ezres tagdíjat kér.
2021. máj. 14. 21:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Valami ötlet hogy melyik horgász egyesületnél olcsóbb a tagság?
2021. máj. 14. 23:35
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Menj be a kaland horgászboltba a Blaha mellett
2021. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4.

Hát , a weboldalukon semmi nem utal egyesületre , vagy hasonlóra.

2021. máj. 15. 12:50
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Azért menj be. Úgy tudom levásárolhatod a tagdíjat, vagy a felét. Régen legalábbis így volt.
2021. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Melyik egyesület tagdíját lehet levásárolni?
2021. máj. 15. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom a nevét, de nyilván azt amelyikkel szerződésben vannak. Vagy az övéké, direkte csak olyanoknak mint te és a többi 99% akinek csak azért kell egy qrva egyesület mert valami marha még mindig erőlteti.
2021. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Néztem hogy van kaland sporthorgász egyesület , de ők nem ilyen "teljesen sporthorgászok" , akik mindig vissza engedik a halat? A nevében benne van hogy sporthorgász , szóval , nem tudom hogy most akkor csak sporthorgászoknak kéne jelentkezni , vagy sima horgászoknak is jó egyesület?
2021. máj. 15. 18:33
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Olytökmindegy. De az az. Ne foglalkozz a sporthorgász marketingtitulussal.

Menj be és zongorázd le a dolgot. Nem tudom meddig lesz még ez a kötelező lehúzás, de semmi értelme nincs, csak kopasztanak az egyesületesdivel. Onlione engedélyvásárlással meg főleg.

2021. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!