Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » SUP - a felfújható sup mennyir...

SUP - a felfújható sup mennyire strapabíró? Egy kőnek, partnak ütközést pl kibír vagy szakad ugyanúgy, mint egy gumicsónak?

Figyelt kérdés

És egyáltalán lehetséges azt deszkakeménységűre pumpálni?


hely, szállítás miatt csak ez jöhetne szóba, de érdemes rá kiadni 100-130 ezret vagy szakad / lyukad nagyon könnyen?


2021. jún. 14. 09:17
 1/4 subrette ***** válasza:
100%

Éles kövektől óvni kell, de ha erre vigyázol, betonon, kavicson nem húzod, sokat kibír.

Keményre fel lehet pumpálni. Felfújva majdnem olyan kemény, mint a merev. Pont annyira marad rugalmas, amennyire kell: ha ráesel, nem ütöd meg magad nagyon.

Gumicsónak és gumicsónak között nagy különbség van a pár ezer forintos strandeszköz és a profi felhasználásra tervezett motorral felszerelhető csónak között. A SUP olyan, mint egy profi gumicsónak.

2021. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, na oké, benevezek rá, aztán reménykedek ... nem akarom én sehol húzni, na de olykor elkerülhetetlen h az ember véletlenül egy kiálló kőre szaladjon pl....
2021. jún. 15. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kialló kövek alig vannak a magyar folyókban és tavakban. Inkább száraz faágak vannak mindenfelé, de azt még röhögve kibírja a felfujhato sup. Ha meg kiszakad akkor sem kell pánikba esni, van rögtön javító tapasz, odarakod, felfujod a supot és mehetsz tovább. Nekem is egyszer kiszakadt 2 éve, a tapasz azóta működik..
2021. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok, nekem van most eladó ha érdekel titeket, írjatok privátban.
2021. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!