Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » RYOBI AMAZON FEEDER BOT...

RYOBI AMAZON FEEDER BOT kapcsán tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
20-25 ezer körül vennék botot, és kíváncsi lennék még több márkára is amely megbizható ezen ár szerint.Tudom, hogy a ryobi orsók jók, de a feeder botok is?

2021. jún. 16. 23:56
A kérdező szavazást indított:
DAIWA Ninja-X Feeder 3.60m 50-150g
CORMORAN GF FEEDER PRO ULTRA POWER FEEDER
Dőme
Dam
1 szavazat
 1/1 Pisti5356 válasza:

Szia!

Én vettem belőle 2db-ot, a 390-es, 120grammosat. Sok mindent elmondani nem tudok róla, mert még nem használtam igazán, de ennyi pénzért jobbat nem találsz, esetleg olyat, ami jobban megfelel az igényeidnek. Nekem a nyélrész volt a fontos, jó tapintásra is, meg könnyen tisztítható. Ezek a félig parafa, félig duplon nyelek nekem nem jönnek be. Az orsó tartó is nagyon rendben van, illetve nekem fontos volt, hogy milyen akciójú. Egy nagyon tapasztalt boltossal beszéltem, Ő mondta hogy ilyen árfekvésben már jó botok vannak, a márka itt nem annyira számít, sokkal fontosabb, hogy Mi mit akarunk. Na de az orsónál már nagyon nem mindegy, hogy mit vesz az ember. Én az okumákra esküszöm (longbow, pulzar), de kinek mi válik be, meg ki mennyit szán rá anyagilag.

Visszatérve a botra, hát a bársony tok az viszont fenomenális, na ennél jobb biztos nincs másnak se ennyi pénzért. Szóval szerintem jó vásárt csináltam 😀

2021. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!