Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mambo rotomod kajak (Decathlon...

Mambo rotomod kajak (Decathlon)? Van valakiknek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ár/érték arányban jó? Megéri a pénzét?


Amúgy még csak egyszer kajakoztam, de tetszett, igaz beborultam a vízben, de sebaj.


Szeretnék egyet venni? Jó lesz ez?

Vagy jobb egy tengeri kajak, ami zárt?


Csak tavakon, esetleg lassú folyású folyón használnám.



2021. júl. 3. 14:27
 1/1 MagyiPeti válasza:

Üdv!

Én alapból félek kicsit a víztől, de SUP-ozni vagy kajakozni akartam mindig. Aztán a SUP felejtős (mi van ha leesek róla :) )Majd az idén nyáron próbáltam ki először a Mambo kajakot a Tiszánál. Azt mondták a kölcsönzőben, hogy nagyon stabil kezdőknek is első osztályú. Hát nem hazudtak. Nagyon be jött. A családom is látta ezt és most kaptam egyet 50. szülinapomra :) A Decathlon-ból vették és szerintem megéri a pénzét. Nagyon szép és jó kis kajak. Nem süllyed el, mert zárt légkamrás. Trimarán rendszerű ettől olyan stabil. Állítólag még raftingolni is lehet vele. Én a Tisza tavon és a Ráckevei Duna ágon tervezem vele a jövő nyarat. Nekem ezek a nyitott (Sit On Top) kajakok jobban bejönnek, valahogy nagyobb biztonság érzetet adnak főleg, hogy önürítősek. Mondjuk ősszel vagy tavasszal ezen lukakat le lehet dugózni, hogy ne a vízben ülj, de nyáron szerintem teljesen ok. Szerintem nyugodtan vedd meg nem fogod megbánni. Ami nem tetszik, hogy a dugókat és az ülést külön kell hozzá meg venni.

2021. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!