Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Még érdemes elkezdenem vízilab...

Még érdemes elkezdenem vízilabdázni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 4 évig jártam úszni, 1 évet kézizni, 7 évet focizni, viszont mindet meguntam és egyszerűen hiányzik a sport az életemből.

Ami most legjobban tetszik, az vízilabda, viszont kicsit idősnek érzem magam ahhoz, hogy egyesületi szintre beférjek. Itt kellene a segítségetek. Nehéz bekerülni egy egyesületbe? Mennyi játéklehetőséget kapnék? Stb.


2021. júl. 20. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem, hogy fiú vagyok, mindet egyesületi szinten csináltam, valamint Debreceni viszonylatban érdekelne
2021. júl. 20. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
A játék öröméért mindenképpen.
2021. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
próbáld meg, írj az ottani egyesületnek, hogy szeretnél edzésre járni és majd adja a helyzet megát, ezek alapján gyorsan bele jönnél, sok sikert. kitartást, eleinte lehet h szívóznak mert nem megy olyan jól aztán meg bocsánatot kérnek ha kitartasz es csapattag leszel. mindenképp sportolj, a vízilabda szuper
2021. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sose késő elkezdeni, nem mondom hogy 3 éven belül a legjobb csapatban fogsz játszani, de ha élvezed a sportot akkor tökmindegy milyen szinten játszol
2021. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!