Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egyedul erdemes elmenni àz...

Egyedul erdemes elmenni àz uszodaba, ha megszeretnek tanulni uszni?

Figyelt kérdés
Eddig ket alkalommal voltam de nem sokat haladtam. Tudok lebegni haton es uszni bar nem tul jo technikaval. A mely vizben valo fennmaradast nem nagyon gyakoroltam csak sekely vizben.
2021. júl. 27. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarsz halni, rajta..



Szakemberhez fordulj.

2021. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fordulsz szakemberhez?
2021. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerek szakembert
2021. júl. 27. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha strandra vagy uszodába jarsz, biztos van ott uszasoktatas. Erre van a strand es az uszoda.. Ott erdeklodj.
2021. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Vannwk felnőtteket vállaló oktatók! Kerdezz rá az uszodqban!
2021. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább strandra menj, ott a kisebb medence alkalmasabb lehet ilyenre, ott bőven leér a lábad.

1. Nem kéne ettől meghalni. Én is strandon tanultam meg úszni, de csak éppen hogy csak. Ez azt jelenti, kb. 3 karcsapást folyamatosan. Ilyen alapokkal kezdtem járogatni uszodába, azóta simán úszom.

2021. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Maga az uszas megy csak a technikam nem jo. Nehezen is tudok levegot venni. Mely vizbe nem megyek. Ha mar a nyakamig er akkor nem megyek tovabb
2021. júl. 27. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tud valaki uszni rendesen, akkor ne probaljon magatol megtanulni, mert hamis biztonsagerzetet adhat egy hamis uszotudas. A ket gyerek aki a minap belefulladt a Balatonba is azt hitte tud uszni. Nem tudtak. Az uszotudas nem azt jelenti hogy ha egy strandon beleugrasz a melyvizbe a partrol es kijutsz anelkul hogy vizet nyelnel. Az uszotudas helyes technikat, helyes levegovetelt jelent, pont azert hogy tudj levegot venni akkor is ha mondjuk 50meterre ki kell usznod..



Erre vannak a szakemberek, uszooktatok. Az o feladatuk ezt megtanitani.

2021. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ellentmondás van a kérdés és a 7-es válasz között.

Menj oda az úszómesterhez és segít neked olyan embert találni aki megtanít rendesen úszni. Nem szégyen az, senki nem tud magától megtanulni.

2021. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uszodákban vannak oktatók, megmondják ki tanít felnőtteket. Én nem egy felnőttet láttam már tanulni.
2021. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!