Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ajánlanátok kényelmes gyerek...

Ajánlanátok kényelmes gyerek mentőmellényt strandoláshoz?

Figyelt kérdés

Az unokaöcsém nálunk lesz egy pár napig és nem tud úszni. Nekünk nagy és mély épített medencénk van, utána pedig megyünk le a Balatonra is pár napra ahol szeretnénk vízibiciklit bérelni, esetleg a vízi játszótérre is befizetnénk.

Mivel nem sok esélyt látok rá, hogy pont én fogom megtanítani úszni 1 hét alatt, ezért hálás lennék ha nem pont az én felügyeletem alatt fulladna vízbe :'D

Karúszó és úszógumi van, de én biztonságosabbnak tartanám, ha mégis egy kis kényelmesebb típusú mellényke lenne rajta legalább otthon és a vízi játékokon, ha a Balatonban elég is lesz a másik kettő.

7 éves.


2021. aug. 12. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2021. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2021. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De ezt keresed.

[link]

Viszont sürgősen kezdd el megtanítani úszni.

2021. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ma direkt voltam a decathlonban, de csak 2 darab rózsaszínes volt, megpróbálok rendelni.


Rajta leszek a tanításon, de szegény szellemileg nincs eléggé a toppon, így ettől a pár naptól nem várok csodát, csak maradjon életben.

2021. aug. 12. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor a vitorlázós verziót és amíg nálad van, ne akarj balatonozni, csak rá figyelj 2 szemmel.
2021. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A balatonra már a szülőkkel megyünk, oda nélkülük nem is vállalnám.

Nem sérült szellemileg, rosszul fogalmaztam, csak ADHD-s, de az már elég ahhoz, hogy ne csinálja amit mondok, és ne legyen együttműködő az úszásban amikor pl ugrálni is lehet, ezért akarom rátenni a mellényt.

2021. aug. 12. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél magadnak is, hogy ne kössön bele abba, hogy neked miért nincs és hát végülis igaza is lenne) plusz így látja, hogy te sem vagy lúzer felvenni (azaz te is olyan lúzer vagy, hogy felveszed)
2021. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez egy jó ötlet!
2021. aug. 12. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonba bármit akarsz jobb ha megrendeled akár az üzletbe (rugalmas átvétel miatt) vagy házhoz mert alig van valami az üzletekben. Amúgy én is amikor viszem horgászni a két eleven unokaöcsémet rajtam is van meg rajtuk is. Sokan hülyének néznek de pl amikor az USA-ban voltam ott meg mindenkin volt kb.
2021. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Juci (igazságügyminiszterasszonyság) is úgy suppozott, hogy se mellény, se semmi. de még az a lábra köthető elhagyásgátló vackot se rakta magára. Miközben az indexen aznak pont azt írták 2 cikkel feljebb, hogy mindenkire kötelezővé tennék a mellényt aki vizieszközzel van.
2021. aug. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!