Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha nálam a horgászkártya...

Ha nálam a horgászkártya akkor nem kell kinyomtatva magamnál hordani a napijegyet?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
otthon szoktad felejteni a horgászkártyát?
2021. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hordom magamnál.
2021. szept. 9. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Horgász kártya NEM kell hogy nálad legyen, az önmagában horgászatra sem

jogositt!!


Ami a horgászatnál nálad kell legyen: Személyi igazolvány, Állami jegy, Fogási naplo, területi engedély, vagy napi jegy.

2021. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3

Kb ez lett volna a kérdés, tehát gyakorlatilag továbbra sem jó semmire. Mert azért egyszerűbb lenne hogy csak megveszem aztán a kártyát leolvasva van napi jegyen, nem kell papírhalmokkal vergődni, az eredeti terv ez is volt, vagy legalább is ezzel a maszlaggal lett bepromozva hogy a kormányközeli kártyagyáros zsebeit miért kell kitömnünk nekünk is.

2021. szept. 9. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
A mobiltelefonra letöltött napijegyet is elfogadják a halőrök.
2021. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Tőlem rögtön a kártyát kérik.Leolvassa és rögtön látja hol lakom hova szól a területi.
2021. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Tök mindegy, hogy ki mit ír. Mindenkinek igaza van, mert ellentmondásos a rendszer. Az én tapasztalatom:

Főhesz víz, három ellenőrzésből 2x csak kártyát kértek. Naplót se nézték. 1x pedig nem kérte a halőr a kártyát, csak a területi jegyet, a naplót, (nézte az x-et), és a személyimet. Megnézte a dévért a szákban. Ez utóbbi eléggé szigorkodott, de utána oldódott a hangulat, kicsit beszélgettünk.A szokásos "Görbüljön" után továbbment, de meg is hozta a szerencsémet, mert hajnal óta senki nem fogott semmit körülöttem, nekem meg az ellenőrzés után bejött egy 4kg-s tőponty. :)


Az a biztos, ha a kék tokban benne van minden, és arra úgy vigyázol, mint a szemed fényére. Lehet hepciáskodni, főleg, ha az ember kinn van egész nap, beszór 10.000 forint etetést, nullázik, és akkor jön a halőr a papírokért... Úgy vagyok vele, hogy inkább viszek mindent, mert ha nagy ritkán kijutok jobb helyekre többórás pecára, akkor nem akarom elcseszni a kedvem azzal, hogy belém kössenek az ellenőrök.

2021. szept. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Azt mindenki tudta, hogy ez az 5 éves lejáratú halvakaró abszolút értelmetlen hülyeség, főleg az 5 éves korlátozása. Csak arra megy ki a játék, hogy megint lehúzzanak mindenkit újra és újra.
2021. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Vicc.......

Nógrádban nyomtatva aláírva lepecsételve papír alapon kérik a területi jegyet. :-D

Ami aláírás nélkül hiteles :-D

A Balatonnál ellenben nincs nyomtatás ott kártya kell mert elég a QR kód.

Jó, hogy ez ilyen egységes.


Nekem minden papírom benne van a tokban biztos ami hótziher.

2021. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem is, mert a kukazsák a legfontosabb.
2021. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!