Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Dunaszerdahely környékén...

Dunaszerdahely környékén süllős/csukás/harcsás/sügéres/balinos... helyek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a pergetést, de eddig főleg békéshalakra horgásztam, és azokat viszonylag gyorsan meg lehet fogni, persze nem a kapitális pontyokat,amúrokat hanem átlagos keszegeket, kárászokat, kisebb pontyokat.

De nincs túl sok időm, és idén kb. 10szer voltam pergetni ilyen 2-3 órákat és semmit nem fogtam. Bár még csak most jön a szezon és még párszor tervezek kimenni.

Tudom, hogy senki se szereti elárulni a helyeit, de nagyon hálás lennék, ha valaki írna olyan helyet ahol van esélyem akármit is fogni(még ilyen kis domolykóknak meg sügereknek meg ilyesmiknek is örülnék) vagy legalább privátban, hogy ne lássa mindenki.



2021. nov. 5. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Kb. Ilyen 30-40 km ig.
2021. nov. 5. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nyárasd után egészen Gútáig végig tudsz menni a Kis-Duna ágon, rengeteg jó horgászhely van, kutya nem jár errefelé.Ha meg tartasz valakitől, akkor már kilométerekről hallani fogod, ahogy jönnek ellenőrizni.

Kis-Duna másik oldalán ugyanez a helyzet.Nyárasd felől átmész Nádszeg irányába, majd szintén végig a Kis-Duna mellett Gúta felé.

2021. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Nem tartok senkitől, nem értem, hogy ezt mire értetted. ?

2021. nov. 5. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ellenőrök miatt.
2021. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Köszönöm.
2021. nov. 5. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy a felszerelésed meg a technikád a problémás. Pl nekem első körben nagyon downsizeingolni kellett egészen egy 0-7 grammos botig meg 4-5 centis gumikig mire fogtam halat és azokra meglepően gyakran jöttek nagyobbak is pl volt hogy sügerezni mentem aztán egy 12 kilós hari lett belőle.
2021. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!