Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » HORGÁSZOK!! Mire van MINDIG...

HORGÁSZOK!! Mire van MINDIG szüksége egy folyón horgászó horgásznak?

Figyelt kérdés
Itt olyan dolgokra gondolok amik fogyó eszközök
2021. nov. 22. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Türelem ami nagyon fogy, meg a jigfej, gumihal, meg a fluorocarbon előke.
2021. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Attól függ milyen modszerrel horgásznál?

A pergetö horgásznak is más a felszerelése és igy a "fogyó eszköz"e

mint a feederes vagy a bojlis horgásznak.

2021. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# Nem én vagyok a horgász hanem egy családtag, karácsonyra szeretnék neki valamit de fogalmam sincs hogy mit
2021. nov. 23. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Hát igy nehéz lesz, talán ajándék utalvány lenne akkor a legjobb

aztán ö beváltja a horgászboltba amire gondolja.

2021. nov. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Utalvány tényleg a legjobb, ő tudja mi kell neki, felesleges dolgokat nem érdemes amiket lehet sosem fog használni.
2021. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Olyan nincs amire minden horgásznak szüksége lenne. Anire amúgy végképp nincs szüksége egy horgásznak sem az egy fogalmatlan rokon aki összevásárol ajándékba minden kacatot. Én is kaptam már feeder kosarat meg minden sz.rt úgy hogy kizárólag pergetek. Meg volt hogy a keves rokon egy 2500 forintos orsóval lepett meg mert "kihagyhatatlan ajánlat volt".
2021. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
főleg türelemre, na az tényleg fogyó eszköz
2021. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Utalvány szerintem is. Én is kaptam "ajándékba" botokat, amik inkább dísznek jók. Meg kezdésnek vettem 3m-s pergető botot, 40g-telós keszegező botot, mert még nem ismertem jól a helyi vizeket. Közben kiderült, hogy ahol keszegezni akartam, ott nincs keszeg, ahol meg van, oda elég egy 5-6m-s spiccbot. Ahol meg pergetni érdemes, oda sokkal kisebb és finomabb bot kell.
2021. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Tényleg az utalvány a legjobb. Valami jobb horgászboltba. Én is azt szoktam kérni és veszek ami kell
2021. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!