Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szegeden melyik uszodába...

Szegeden melyik uszodába érdemes menni ha simán csak úszni szeretnék 1 órát heti 3-4x?

Figyelt kérdés
Milyen időpontban érdemes menni amikor nimcsenek sokan és van hely? Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2022. ápr. 15. 07:36
 1/2 anonim válasza:

Nem vagyok szegedi, nem tudom milyen uszodák vannak ott, de abba menj ami a legszimpatikusabb :) Próbáld ki őket napijeggyel, annyit megér, vagy olvass véleményt google-n. Itt nem hiszem hogy sok olyannal fogsz találkozni aki pont szegedi és úszik.


Itt nálunk felteszik minden héten az uszodai beosztást amin rajta van hogy mikor vannak szinte teljes pályán pólósok, és mikor úszócsoportok, szóval lehet látni hány pálya szabad éppen. Én akkor szoktam menni ha legalább 4-5 pálya üres, és akkor max 2-3an vagyunk egy pályán. Általában délelőtt vagy a déli órákban szoktam menni.

2022. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kecskemét

Reggel 6 ra szoktam menni, és nálunk van 25m- es és 50m-es medence is. Én a 25m-esbe szoktam menni, és ott még nem sokszor fordult elő velem, hogy 12-nél többen lettünk volna egyszerre a vízben (6 pálya, párhuzamosan úszunk). De olyan is volt pont 7:45-kor, higy teljesen egyedül voltam a vízben. Egy kicsit azért para volt.

2022. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!