Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Túrista Állami Horgászjegy?

Túrista Állami Horgászjegy?

Figyelt kérdés

Kezdő horgász vagyok.

Tavaly csináltam meg a túrista jegyhez a vizsgát online.

Kaptam ilyen "pártolótag-könyvet", amiben van egy 2021-es bejegyzés, mert tavaly elmentem vele egyszer horgászni és a napijegyhez muszáj volt tagságit is venni.


Na most az a kérdésem, hogy ez éven is kell vennem tagságot is, hogy tudjak venni a sajóra napijegyet?


Szóval egyszer megveszem 2000 forintért a Túrista Állami Jegyet.

És a napijegyet a Sajóra, ennyi?


Vagy ez éven is fizetnem kell pártoló tagsági díjat?



#horgászat #engedély #peca #horgászbot #Sajó #túrista állami horgászjegy
2022. máj. 4. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen tagságot nem kell venned tudtommal nem is vehetsz. Napijegyet veszel aztán csá. A többi csak lehúzás.
2022. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez biztos?

Egyik oldalon ezt írják a másikon meg azt. Elég nehéz elmenni ezen az új rendszeren.

Az lenne a biztos, ha elmennék megkérdezni, de a múltkor is olyan lekezelőek voltak velem, hogy nem tudtam a témában semmit.

Max felpofozok ott valakit helyben. 🤣

2022. máj. 4. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg semmiféle tagságot nem kell fizetned ! a Turistahorgászjegy mellé,

még kell egy területi jegy is, ahol horgászni szeretnél

arra a területre szóló napi vagy heti jegy. Elképzelhető hogy egy -egy ilyen vízkezelő vagy egyesület aki kezelésében van az adott vízterület, próbálja a kellemest a hasznossal össze kötni és ugy ad területit hogy tagságit is számol mellé! be másolom a hivatalos leírást.:


"A turistahorgászjegy megváltásának díja 2000 HUF. Fizetés után a rendszer a megadott email címünkre elküldi a turista állami horgászjegy és a fogási napló letöltésének linkjét, melyre kattintva letölthetjük számítógépünkre. Ezt követően már csak ki kell nyomtatni.

Nem kell egyesületbe lépni, nem kíván személyes jelenlétet egy vizsgán. Fontos, hogy egy regisztrációval a rendszeren csak egy fő igényelhet turista jegyet."

Érdeklödhetsz még esetleg a Megyei Kormányhivatal Földművelésügyi Igazgatóságánál is ha egy adott vízkezelövel van problémád.

2022. máj. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!