Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Most akkor hogyan kell vezetni...

Most akkor hogyan kell vezetni a fogási naplót?

Figyelt kérdés

Ma horgásztam egy jót a helyi tavon... Turista engedéllyel.


Mindenhol azt olvastam, hogy amint kifogsz egy halat már írni is kell be a fogási naplóba.

Na most az a helyzet, hogy jött a halőr és kérdezte, hogy miért írtam be külön-külön a halakat, egybe kellett volna kg-ban a végén. Vagy ez csak az egyéb idegen és őshonos fajokra vonatkozik, hogy azt kell a nap végén összesítve beírni, amit meg akarsz tartani.

A nemesebebb halakat kell csak egyenként egymás alá vezetni a táblázatban?


Na most akkor hogy is van ez?!



2022. máj. 15. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak azt kell beírni amit megtartasz.
2022. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem ez volt a kérdésem!
2022. máj. 15. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A méret és darabkorlátozással védett halakat (ponty, csuka stb.) közvetlenül a fogás után kell beírni, az egyéb halakat (keszeg, kárász stb.) a horgászat végén kell lemérni és beírni.
2022. máj. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a második válaszoló is írta, a méretkorlátozás alá esö darabszám korlátozott Pl: ponyty, csuka, süllö, Stb. és elvinni kívánt halakat, a fogás után azonnal be kell vezetni a naplóba, csak ezután lehet folytatni a horgászatot. Értelem szerüen a megfogott de azonnal vissza engedett példányokat nem kell be irni. Az egyéb kategóriába esö halakat amennyiben elvitelre kerülnek, a horgászat végén kell Kg. megjelöléssel be írni.
2022. máj. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már értem.
2022. máj. 16. 12:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nyomtatok egy új fogási naplót és beírom normálisan.
2022. máj. 16. 12:40
 7/8 mindentudó99 ***** válasza:
#3#4 Ez sem pintos. Pl a sügér is méretkorlátozott hal mégsem kell minden darabot beírni. 3 kilót lehet fogni pl egy nap. Mikor indulsz haza beírod az összsúlyt
2022. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. A 3. jól írta: a megtartani kívánt méret- és darabszám korlátozott halakat azonnal, a kifogás után meg kell mérni és be kell írni a naplóba. A sügér nem darabszám korlátozott, csak méret- és napi kifogható mennyiségi korlát van rá, legalábbis nálunk a Kemhesznél.
2022. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!