Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pontyra horgászok bojlis...

Pontyra horgászok bojlis módszerrel és annál is maradok! Múltkor nem fogtam semmit pedig sokat etettem, cseréltem sűrün a csalikat, 15 percenként dobáltam ez mitől lehet? Egy magántavon horgászok a neve Aranyhal halastó Gyirmóton található meg!

Figyelt kérdés
Csak ponty meg kárász van benne és tippeket szeretnék kérni ki hogyan fogja bojlival a nagy pontyokat? Aki tud tippeket és trükköket amivel többet tudnék fogni azt megköszönném! Gyakran járok ki oda!

2022. máj. 31. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez reklám. Elég gyenge méghozzá.
2022. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miiiiiiiiiiiii? hogy lenne reklám? egy szimpla kérdés a nevét azért írtam, hogy hátha valaki ismerős arra fele
2022. máj. 31. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Olyan helyre dobtál ahol nem jár ponty, hinaras, iszapos, túl sokat etettél, a csali nem volt jól az előkére fűzve, nem ízlett nekik épp aznap, stb. Tavaly este 8 körül húztuk be barátommal a végszereléket, köré etettünk kukoricával. Reggel 10 körül, amikor kimásztam az ágyból, épphogy leültem a székre, még félálomban voltam, akkor húzta el egy az egyik botot, 15 kg-os volt, ez eddig a rekordom.
2022. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzá :) és köszönöm a válaszod!
2022. jún. 1. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Bojlis peca 90%a a helyvalasztas. És nem kell 15 percenként dobálni, 4-6 óránként elég frissíteni.

Illetve a bojlis peca nem rapid, hanem több napos. Pont ez a lényege, hogy kiszelektald a helyen az etetés dél a nagy halakat.

2022. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jóllaktak a halak.
2022. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!