Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hétközben sokan vannak a...

Hétközben sokan vannak a Palatinuson?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy hétfői napon. Ezer éve nem voltam strandon, ha a Balatont nem számítom, akkor kb. 17 éve. A Gellértbe ki akartam nézni, mert sokszor láttam kívülről, de 7100 Ft-ot nekem nem ér egy napijegy. A Palatinus csak 3600, egy fokkal korrektebb. De hova teszik a mai fiatalok a drága okostelót? Azt is törölközőbe csavarják?
2022. júl. 30. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, aki munka után megy. Nagyszülőkkel gyerekek, csoportosan nyári “táboroztatással”gyerekek. Sokan vannak. A környéken lakók közül kijárnak.
2022. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár hete voltam egy hétfőn. Nem volt teljesen teltház, sokan voltak, de még el lehetett férni. Amúgy értékmegőrző és "cuccmegőrző" is van. Utóbbi azt hiszem, ingyenes, de nem vállalnak érte felelősséget.
2022. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A palatinus strandon van naturista napozó ?
2022. aug. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerdán voltam. Abból a szempontból nem voltak sokan, hogy csak 1-re értem oda, és még maradt 1-2 üres napágy. Bár amennyi hely van hátul a nagycsúszdánál, lehetne még sokkal több napágyat kirakni. A vízben se volt tömegnyomor, ha lett volna úszósapkám, 3-4-en úszkáltunk volna az úszómedencében, az végképp nem kellett senkinek. A többiben is el lehetett férni. Az értékeim megmaradtak, bár mint írtam, a tömegtől messzebb mentem. Az egyik hullámosban hirtelen lett sok ember, miután kijöttem, de aztán ők is eltűntek, és vissza tudtam menni.

A füves részen mellőlem egy nagy társaság hamar elment, nem tudom, hova siettek vagy unatkoztak...

Ma már melegebb van és jön a hétvége, biztos többen vannak, de csak egyszer akartam kipróbálni, milyen is. Nem volt rossz, de valahogy nem való nekem ez a pancsolás, inkább családias program. Legközelebb viszek úszósapkát, azzal lett volna értelme, de persze 2000 Ft-ért venni nem érte volna meg.

És tanultam belőle, hogy van értelme sportolni, hogy jobban nézzek ki szexi fürdőnadrágomban. Jövőre teszek róla! :D

2022. aug. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!