Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Karcsú derékre miként hat az...

Karcsú derékre miként hat az úszás?

Figyelt kérdés

Karcsú derékkal rendelkezem, nem szeretném elveszíteni. Arra vagyok kíváncsi, hogyha mondjuk hetente 2 órát járnék úszni, akkor idővel elveszíteném a karcsú derekamat, vagy nem hatna rá? Hogyan formálja a testet az úszás? Nem szeretném elveszíteni a karcsú derekamat, viszont úszni szeretnék.


18/transzlány (transzfóbok kíméljenek)



2022. szept. 6. 23:43
 1/2 anonim válasza:
46%

Ez ugye valami trollkérdés?

Heti 2 óra az egy nagy semmi. Olyan, mintha semmit sem csinálnál. Semmilyen hatással nem lesz a karcsú derekadra. Ha mondjuk annyit úsznál, mint Hosszú Katinka, vagyis mindennap sok-sok órát, akkor talán lenne.

Én egy időben napi 2-3 órát úsztam, pont fogyás miatt. 15 kilót adtam le és az úszás gyönyörűen formálta a testemet. A vékony derekam nem lett tőle vastag, sőt.

Amúgy el nem tudom képzelni mi köze van az úszásnak a transzságodhoz, talán felforr körülötted a víz, vagy mi?

2022. szept. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
53%
Transz lányoknál nem tudom, de cis lányoknál az úszás pont hogy karcsúsít. Mindenesetre veszíteni nem hiszem hogy veszítesz vele, az úszás cardio, szóval az izmokat nem növeli. Ahogy az első írta, nyugodtan úszhatsz többet is, ha belefér. Plusz nyújts derékra. Sok sikert!
2022. szept. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!