Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha sokat szeretek a víz alatt...

Ha sokat szeretek a víz alatt úszni, akkor uszodákban hordhatok inkább búvármaszkot mintsem úszószemüveget? F/16

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen nagyobb egybe uszoszemuveget hordok uszashoz, dechatlonbol, talan arena markaju, nekem megfelel :) snorkel maszkra ha gondolsz, uszodaban meg nem probaltam, de why not. Csak kicsit lehet ellenallast kepez uszasnal!
2023. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én mindig búvárszemüveggel nyomtam, épp ilyen okok miatt, még akkor is amikor úszni jártam - a kutya sem szólt meg. Annyi hogy csak a szádon tudsz levegőt venni, orron nem, de az simán megszokható.
2023. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kipróbálom majd, csak eddig nem nagyon láttam sok embert így úszkálni, azért kérdeztem.
2023. jan. 18. 07:42
 4/5 Meton ***** válasza:
Én régebben edzettem is. A snorkel maszknak kicsit nagyobb a felhajtóereje, de nem nehéz ellensúlyozni. Ugyanúgy úszol, mintha nem lenne rajtad. Én még kamerát is vittem. Ha felszínen úszol, nincs különösebb gond, de ha merülsz, akkor nem fognak látni. Könnyen beléd rúghatnak, ezért mindig maradj biztonságos távolságban és figyelj a körülötted levő mozgásra. Mindig nézz előre és maradj fenéken, hogy ne ütközz. Én uszonyokat is szoktam használni, azzal sokkal gyorsabban lehet úszni. A lényeg, hogy senkit ne zavarj vele.
2023. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáljátok ki a szabadtüdős búvárkodást. Pl.: freedivinghungary.hu
2023. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!