Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Sellő úszás szerintetek...

Sellő úszás szerintetek nagyon lányos hobbi? Illetve mit tudtok arról, hogy szabad-e fürdőkben uszonnyal úszni?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta szeretem a sellőket, és mivel közeledik a nyár, úgy gondoltam hogy ideje lenne most már belevágni ebbe a hobbiba, viszont először szeretnék tájékozódni. Egyrészt azt szeretném tudni, hogy egyáltalán mennyire néznének rám ferde szemmel az emberek, ha fiú létemre elkezdenék uszonnyal úszni (ez csak amolyan egyéni vélemény, hogy mire számítsak), másrészt pedig hogy van-e bármi szabályozás az uszonyhasználatra, mivel külföldi discord szervereken hallottam, hogy mondjuk több usa államban baleset megelőzés miatt tiltva van fürdőkben a használatuk.

2023. máj. 7. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha uszonyos úszásnak nevezed, akkor semmi gond. Sportuszodákban biztosan lehet, hiszen az úszók is rendszeresen használják edzésen és sok hobbisportoló is. Normális uszodákban nyílván tisztában vannak vele, hogy ugyanolyan segédeszköz mint egy úszódeszka pl.
2023. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!