Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet buta kérdés? 3-4 éves...

Lehet buta kérdés? 3-4 éves takarmány kukoricát fel lehet használni még? Nem dohos vagy penészes. Csak maga hogy már több éves nem baj?

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg igen, csak mivel rettenöen kiszáradt, célszerü a napi adagot elöre beáztatni és úgy etetni
2023. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen nem szárazon gondoltam mert az telíti a halat! Régebben is úgy csináltam hogy áztattam 24órát de volt mikor 48 órát és utána megfőztem! Az erjesztettet meg legalább 1-2 hétig is áztattam mert azt nem főztem!
2023. máj. 7. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Amíg nem penészes vagy dogos, addig semmi baj vele
2023. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# Igen! Köszi!
2023. máj. 7. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt sem írtad le mire akarod felhasználni a "3-4 éves takarmány kukoricát"

Mégis rájött az első, hogy horgászatra:)

Igen felhasználható, horgászatra , élőállat takarmányozáséra, mezőgazdasági más tevékenységhez is.

Ha nem dohos vagy penészes, illetve nincsenek benne, molyok más élősködők , bizonyos ételeket is lehet belőle készíteni.


Horgászatnál nekem az erjesztett kukoricát, mindig magasan verte az igazi

"büdös kukorica"( ajánlott a gumikesztyű ha kézzel etet valaki) :)

2023. máj. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Ja most látom #horgászat. :)
2023. máj. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# Igen a kategóriába kiraktam hogy horgászat-ra!
2023. máj. 8. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!