Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kisgyerekkel evezés?

Kisgyerekkel evezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Evező túrára szeretnék menni, teljesen kezdő vagyok.

Van egy két éves kisfiam és elgondolkodtam, hogy vajon hány éves kortól lehet együtt menni a vizen? Persze ő még nem evezne. Szerintetek? Van valakinek tapasztalata?



2023. máj. 23. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két éves gyereket szerintem korai még evezős túrára vinni.

Teljesen más egy rövid csónakázás, amit akár még élvezhet is a gyerek, mint egy egész napos túra.

Napsütés, szúnyogok, nem beszélve arról, hogy egy két éves gyerek még a szabályokat sem tudja tartani (ne mászkálj, maradj nyugton)

A kajak, kenu nem borulásbiztos, hova tennéd a gyereket?

Kezdő tűrázóként elég lesz magaddal foglalkozni.

2023. máj. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Vándortáborba biztosan nem vinném. Ha egy telepített helyről indulva evezgettek egy kicsit naponta akkor esetleg, feltéve hogy a gyerek képes nyugton ülni órákat szabályosan felvett mentőmellényben. Ez azért inkább 5+ évtől van.
2023. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

2 évessel?

Komolyan, ilyen jut eszedbe?

2023. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2023. máj. 24. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Sárkányhajózni jól képzett tapasztalt túravezetővel, Tiszán vagy valami egyéb, kevésbé folyó folyón, vagy holtágon úgy higy a gyerek a helyesen felvette mentőmellényben ül a két szülő között talán oké lehet, de az is rizikós
2023. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!