Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan kell úgy horgászni,...

Hogyan kell úgy horgászni, hogy ne kössön belém az ellenőr?

Figyelt kérdés
Régóta horgászom, eddig is szépen bántam a halakkal, viszont éves engedélyem volt, több tavon, folyón horgászhattam eddig, így relatív kevés ellenőrzést kaptam. Jelenleg fizetős tavakon tudok csak horgászni, napijegyekkel időhiányában. Viszont itt elvárt egy matrac,merítő, bölcső amit megértek, de a merítőnek pontosan olyan nagynak kell lennie, hogy mondjuk egy matchbotos horgászatnál egy nagyobb dévért azzal az óriási merítővel merítsek? vagy ha kisebbet használok belémkötnek, hogy mi van ha nagyobb jön? illetve ha kimerítem a kisebbet is matracra kell tenni, fertőtleníteni? kicsi alapkérdések, de nem szeretnék horgászat közben arra figyelni, hogy mibe köthetnek belém.

2023. jún. 2. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ott kellene feltenned ezeket a kérdéseket ahol pecázni akarsz. Az is segíthet ha elkéred a helyi horgászrendet és alaposan átolvasod.
2023. jún. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rövid a válaszom:

az oda érvényes előírások szerint.

2023. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illedelmesen.
2023. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahova járok adnak bölcsőt plusz merítőt kb 1500 a kettő.Azert annyira nem vaskalaposak csak vigyázz a halra
2023. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!