Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Jövőhéten megyek kipróbálni a...

Jövőhéten megyek kipróbálni a búvárkodást egy uszodába. Ilyenkor is kötelező az úszósapka vagy az csak úszáskor? Nem akarom megkérdezni az oktatót, ne gondoljon tök hülyének. N/16

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 14:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt a kötelező. Bocsi.
2023. jún. 18. 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben vinnék magammal úszósapkát, legfeljebb nem veszed fel, ha nem kell. Nagyon régen jártam búvártanfolyamra, de úgy emlékszem, nem kellett úszósapka. De régen volt és azóta sem búvárkodtam.
2023. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem nem ciki megkérdezni az oktatót, mert teljesen életszerű a kérdésed és nem nyilvánvaló rá a válasz. Szerintem nyugodtan kérdezd meg, azért van.
2023. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Biztosan, legfeljebb a rövidhajúaknak nem kell vagy a kopaszoknak.
2023. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, a hosszú hajam miatt szerintem kelleni fog majd az úszósapka, csak nem tudom hogy mennyire fogok majd kinézni hülyének sapiban és a maszkban.
2023. jún. 18. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi aquawordben gyakoroktunk, nem kellett sapka. De egy kérdés nem árthat.
2023. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam, tök jó volt, nem kellett az úszósapka.
2023. jún. 24. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!