Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért nincsen Budapesten...

Miért nincsen Budapesten 0-24-es nyitvatartású uszoda?

Figyelt kérdés
olyan uszodát keresek, amiben 5-kor már lehet csapni a vizet, de minden google találatban csak olyan dob fel, ami leghamarabb is 6-kor nyit (főként belvárosi és belvároshoz közeli helyeket néztem).

2023. szept. 21. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kb a világon nincs ilyen
2023. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2023. szept. 22. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha én le akarom úszni a napi 3k-mat, akkor azt megtehetem a nap 24 órájában a munkahelyemen. Az esti záróra után, vagy a reggeli nyitás előtt még úszógatyát sem kell felvennem hozzá :D

Úszómester (uszodamester) és uszodagépész vagyok :)

2023. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne is ilyen uszoda, úgyis a versenyúszók járnának oda állandóan, és edzések lennének ott éjjel-nappal, nehogy egy hétköznapi ember is bemehessen sportolni.
2023. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Ez így nem igaz. Vannak "versenyuszodák", ahol valóban csak kevés olyan időszak van, amikor a sportolókon kívül mások is használhatják a létesítményt, de a legtöbb uszodában reggel 5-8, és este 7-10 között vannak sz edzések, és a nap többi részében többnyire a "nagyközönségé" a terep. Napközben csak egy-egy úszósávot kijelölnek az iskolai úszásra, és a kicsik délutáni edzésére, de ez is teljességgel érthető.
2023. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5-ös, tudsz mondani olyan helyet, ahol reggel 5-kor nyit az uszoda Budapesten?
2023. szept. 23. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy hivatalosan 6 óra előtt nyitna valamelyik uszoda a nagyközönség számára.

A nyitvatartási idők nem a sportolóknak szólnak, hanem a nagyközönségnek.

A sportegyesületeknek vagy van saját uszodájuk, vagy ha nincs, akkor megállapodást kötnek egy uszodával, hogy milyen időszakokban használhatják a sportolóik a létesítményt.

2023. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hsjos Alfred sportuszoda. Menj el es kerdezd meg. A soortolok reggel fel 5-kor szoktak menni arra. Lattam.
2023. szept. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, hozzánk is már jönnek 4 után folyamatosan az úszók, úgyhogy valószínűleg a többi uszodában is ugyanez a helyzet.

Ezért írtam, hogy más a "nyitvatartási idő" a nagyközönség és a sportolók számára is.

Tőlünk néha már úgy kell hazazavarni néhány úszót és vizilabdásokat este 10 után, amikor a konditerem is bezár a nyitott és a fedett uszodánk között.

2023. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!