Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Feedermethod nevű horgászboltr...

Feedermethod nevű horgászboltról vélemények ? Rendeltél már tőlük ?

Figyelt kérdés

1-3 munkanapot írnak a kiszállításra. Érdekes módon a rendelésemet követően ez már a 4.ik munkanap de még csak a futárszolgálatnak sem adták át a megrendelt termékeket. A hab a tortán hogy hívtam őket telefonon az oldalon feltüntetett számon egy férfi jelentkezett a következőkkel: Téves telefonszámot hívott.


Megszűnt esetleg az áruház vagy mire kell ilyenkor gondolni


nov. 7. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
27%

Elég sok webes áruházból rendeltem már, de erről a "boltról" még nem is hallottam.


Ez nem azt jelenti, hogy nem is létezik, de vannak furcsaságok.

1-3 napos kiszállítási idő pl nem jellemző a webes áruházakra, a 3-5 nap már jónak számít.

Azt meg nem is értem, hogy miért jó neked, amúgy zömében magyar termékeket Szlovákiából rendelni, amivel csak bonyolítod, ha esetleg jótállási, vagy garanciális probléma merülne fel.

Utánvételes fizetés esetén kár nem ér, előre utalással meg inkább ne vásárolj horgász cuccokat, van választék bőven a web áruházakból is, de nem gondolnék semmi különösre, talán kétszer történt meg, hogy 3 napon belül megérkezett a megrendelt csomag, inkább 5-7 nap volt, igaz nem is ígértek 3 napon belüli kiszállítást.

Sok webáruház úgy működik, hogy a nagykerekkel állnak kapcsolatban, nincs náluk minden a boltban készleten, de még a nagykerek (pl Energofish, Walterland, haldorado) sem vállal 1 napos határidőre kiszállítást, nem is lehet, mert a futárszolgálatnál is előfordulhatnak torlódások.

nov. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!