Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászok, mikor kezdődik...

Horgászok, mikor kezdődik nálatok a szezon?

Figyelt kérdés

febr. 19. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Januárban kezdem
Februárban kezdem
Márciusban kezdem
Áprilisban kezdem
Ahogy elkezd melegedni az idő
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Január 1.
febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kis folyón horgászom álltalába tóra csak akkor megyek ha pl kiönt a folyó de a folyón később indul be a hal és évek tapasztalatai alapján én májustól hamarabb nem próbálkozok folyón.
febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma
márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Áprilisban szoktam kezdeni keszegezéssel. Tavasszal még értékelhető pontyot nem fogtam. Csak a kicsik ettek.

Itt a szezon júniusban indul, addig leív a paduc, onnantól minden halat lehet fogni. Ha enyhe a december, az első hetekben simán adja a márnát, pontyot. Utána összeállnak, levonulnak a mi szakaszunkról.

Idén viszont változott minden: márciusban majd másfél kilós dévért fogtunk ott, ahol májusig esély sincs keszegre. És már kezdődő nászkiütése volt... Szerintem a 15-étől tiltott keszegek május elsejére leívnak. Nagy Dunán, és mellékágon horgászom.

ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!