Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgasz engedely 2024?

Horgasz engedely 2024?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb 1-2 eve nem adtam le a fogasi naplomat, nem volt alkalmam a ket ev alatt pecazni.

Iden viszont szeretnek menni mar tavasszal.

Mik a teendoim hogy ujra rendben horgaszhassak? Sorrendben leirnatok mit hova milyen sorrendben kell kibaltanom leadnom? A neten kicsit eltevedtem ezugyben. (Foleg h ket eve meg volt ervenyes engedelyem, akkor mi is kell?)


(Magan tavakon szeretek jobban horgaszni, folyovizen nem szokasom.)


márc. 4. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Első kérdés tag vagy e, valamelyik horgász egyesületnél? Ha igen akkor, ott az egyesületnél válthatsz Állami jegyet, horgászkártyát is el intézik ha kéred, mivel azt is újitani kell, és hát a tagdíjat is be kell fizetni.

Amennyiben nem vagy tag sehol, akkor vagy egy általad választott horgász egyesületet keresel fel ez ügybe, vagy egy horgász boltot, ahol intéznek engedély váltást, ott el intézik a fentebb le írtakat.

márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elmész ahhoz az egyesülethez ahol tag vagy/voltál.

Kivárod a sort.

Oda állsz az ügyintéző elé.

Közlöd hogy szeretnél engedélyt váltani.

Mikor végeztél,hazafele iszol egy sört/kávét.

Otthon átnézed mid van a horgászathoz.

márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es ha mar arra sem emlekszem hol voltam tag?😅😅😅
márc. 4. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik egyesületbe mehetsz.
márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!🐠
márc. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!