Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha veszek horgászathoz egy...

Ha veszek horgászathoz egy napi jegyet akkor más már nem szükséges?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy kell először egy állami turista jegy, ami 3500 ft. Az online vizsga már meg is van és tudom, hogy utána az adott területre kell venni egy napijegyet, ahol horgászni szeretnénk.

Na de ha jön egy ellenőr, akkor én hol mutatom meg neki, hogy van jegyem? Az internetes profilomban? Csak mert kicsit sem egyértelmű.

Illetve fogási naplót honnan kell szereznem, vagy az is van már online?

Előre is köszi a válaszokat.



máj. 24. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az internetes profilodhoz, csak te férsz hozzá. Nálad kell lennie az okos eszközödnek amin be tudod mutatni. És tudnod kell magadat igazolni (személyi/lakcímkártya).

[link]

Itt azt írják, hogy a forgási napló letölthető kinyomtatható, de úgy tudom már van online is.

máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Állami jegy mindenképp szükséges és szerintem horgász kártya ehhez tudsz csak napijegyet váltani vagy túrista jegyet venni.

Az ellenőr beszkenneli a kártyat és lát mindent.

máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
33%

Én úgy tudom, hogy a turista jegyet és fogàsi naplót kinyomtatva magadnál kell tartani és vezetni is kell, ha nem magántavon horgászol.

A napijegyet megveszed ezek mellé és ennyi.

máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettes full hülyeséget ír.


A turistához nem kötelező a horgászkártyás lenyúlás!

Ha turistát vesz, az lesz az "állami jegye". és csak 3 hónapig érvényes 1 bottal.


Legjobb kinyomtatni mindent, akkor nem kell szarakodni a telefonnal és em lesz fejvakargatás se ha lemerül.


Víztérkód mentes víznél más nem is kell. Víztérkódosnál értelemszerűen venni kell napijegyet (területi engedélyt)

máj. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!