Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha hétvégén aránylag jó idő...

Ha hétvégén aránylag jó idő lesz akkor megéri kimenni horgászni? (nemrég kezdtem horgászni szal még van mit tanulnom)

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.(Most,hogy ezt megerősítettem,mész? O_o )
2011. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj ki horgászni!
2011. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Főleg ha a nap is kisüt egy picit, talán a halak is megmozdulnak. De még minden képen azokat a helyeket keresd, amik mélyebbek (pl a gátak tövénél mindig mélyebb a víz)

Etetni nagyon minimálisan, most még elég lehet annyi etetőanyag, ami a kosárban van, nem éri meg egy helyre etetni, inkább a keresgélős peca az ideális, ha 20 percig nincs kapásod, másikat dobsz, mivel ilyenkor ha van hal ott, akkor kapni fog, ha nincs, akkor meg nem is nagyon lesz, mivel nem nagyon szoktak mozgolódni.

És fontos az is, hogy a nyárinál finomabb előkét használj, mivel ilyenkor a halak nincsenek formában, egy vékonyabb damillal vagy fonottal ugyan úgy meg tudod őket fogni!!!

Sok sikert! Majd számolj be! Egyébként én is megyek nemsokára peccantani:D:D Ilyenkor sokkal nagyobb becsben van egy kifogott hal, mint nyáron...

2011. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fixre megyek holnap csak elfelejtettem gilisztát venni szal azt még meg kell venni de am minden megvan most kaptam eg 360 cm-es botot 10 csapágyas orsóval felszerelve meg minden

am köszi mindenkinek

2011. jan. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!