Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Debrecenben melyik a legolcsób...

Debrecenben melyik a legolcsóbb uszoda?

Figyelt kérdés

Debrecenben tanulok és szeretnék néha eljárni úszni. annyira nem ismerem az itten uszodákat, csak a sportuszoda jegyeit tudtam megnézni, de az kicsit drága szerintem. ki milyen uszodákat ismer, melyik a legolcsóbb és hol van?

van még a termálfürdő, de az sztem nem arra van h lemenjek fél órát úszni, és amúgy is biztos drágább. valami tipp?


2011. febr. 8. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Debreceni vagyok, és itt úszás céljára bizony csak a Sportuszoda van. :)

Gyógyúszást szoktak tartani kisebb medencékben néhány iskolában(Pl. : Bocskay), de normális 25-50m es osztott medence csak a Sportuszodában van. Vagy nyáron a Nagyerdei strand ;).

2011. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

azért durva h egy ekkora városban csak 1 uszoda van, ahova az ember elmehet úszni. bár a héten voltam ott, és az egész uszodában voltunk max 10-en... lehet nincs is igény több uszodára? :S

2011. febr. 12. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát.. attól függ mikor voltál. :)

Igény szerintem lenne másik uszodára, de nem annyira szükséges.

A sportuszodába járnak edzésre sportegyesületek(pl: Senior úszóklub, Búvárklub..), ott eddzenek a debreceni vizilabdások.. továbbá járnak oda szaunázni, a kinti forró vízbe vagy a jakuzzi ba is emberek...

Én fél évig úsztam ott , egy egyesület tagja ként, és mi fél 8 illetve fél 7 kor voltunk bent. ÉS hát elég sokan voltunk :D

A vizilabda edzés is 8 kor szokott kezdődni... :)

2011. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát tényleg csak attól függ hogy mikor voltál bent az uszodában, mert elégé nagy forgalma van neki. Eleve a vízilabdások is rengetegen vannak. A vízilabda edzések fél7kor már elkezdődnek, ez alatt ha jól tudom, nem lehet használni a 25m-es vizet mert ott meg az úszóklub edz. Délelőtt is az OB1-nek és 2-nek van edzése, de akkor már lehet használni a 25m-est !!!
2011. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg nincs szüksége szerintem Debrecennek másik uszodára, mert elégé nagy forgalma van, és nagyrészt a búvár, a vízilabda és az úszó tagok edzenek ott, így nincs értelme másikat nyitni, mert úgy is csődbe menne.
2011. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
93%

Jó, 2015-ör írunk és leírom, h mi a helyzet Debrecenben úszás ügyben,

az úszni vágyó hétköznapi (cívis) lakosoknak milyen lehetőségeik vannak:


1.) Most pl. BE VAN ZÁRVA 2 hétre és Augusztusban is 2 hétre a Sportuszi, felújítás miatt, így a hétköznapi polgár eleve -1 hónappal indul az évben ha úszni akar itt egészségmegőrzés céljából. Mivel az úszóegyesületek (versenyre készülők) ilyenkor is mehetnek oda, Milyen érdekes, Ha nekik lehet, akkor a hétköznapi cívis polgár miért nem mehet??! (sima egészség megőrző céllal)

Ez Igazságtalan!!


2.) Emberi időben szinte lehetetlen az 50 m esben egy kényelmeset úszni, mert munka után pl. este 6 tól mindig az a CVSE vízilabdaedzés van, 25 m-es is full tele van, kora reggel meg a melóra koncentrálsz és rohansz be 8-ra munkába! De eleve foglalt 9 pálya a 10 ből, szóval a reggel 6 - 7 ig kilőve)


Dolgozó cívis polgároknak rendszer úszás Debrecenben?? Nincs is rá lehetőség! Mert már annyira Fullon ki van kihasználva eza Sportuszi, hogy Felháborító!


Diákoknak meg drága!


3.) Mindig jönnek Zsúfolásig ezek a Holland / Francia stb. edzőtáborokkal is! Pofátlanul veszik el ezzel is a lakosságtól a felfrissítő úszás (50 méteresben) lehetőségét. Felháborító!

(miközben a francia / hollandoknak ez aprópénz, h idejönnek edzeni, és állandóan lefoglalják a pályákat!)


4.) a kinti Termál medence Már vagy 3-4 éve nem is üzemel!! Annak jótékony, egészségmegőrző hatása, úszás után is nagyon jó lenne, Eddig benne volt a jegy árában, mint szolgáltatás, De Mostmár mondom évek óta Nincsen,

És nem is tesznek érte!! Ezt is csak ígérgetik!!

Felháborító!!


Mostmár betelt a pohár!!! Meg mind a két medencetér is, úgyhogy fogják vissza magukat a pályák kiadása terén, mert túlzsúfolttá vált ez a jó kis Sportuszoda!!!


Az adófizető lakosság ELŐNYT kell hogy élvezzen a CPSE, úszóklubbok és franciák/ hollandok/ jött-mentek előtt!!!


Utoljára szólok, hogy fogják vissza az úszósávok kiadását, mert EZ már Tűrhetetlen!!!


P.S: ha nem fogják vissza ezt a zsúfolást, szólni fogunk haverom keresztapjának, (nagy fejes a városházán) Ha máshogy nem megy, Úgy menni fog!!

csak szóltam előre, mert ami sok az sok!!!

2015. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Most hogy 2 hétig felújították ezt a hulladékot, gondoltam elnézek majd este..persze hamar meg kellett gondoljam magam, mert a kibekurt CPVSE az egész k.va 50m-est befoglalja minden hétköznap az emberi időpontokban, így az átlag paraszt max a hétvégén tud megpróbálni belefulladni a klóros szärba.
2015. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!