Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Csuka biztos elharapja drótelő...

Csuka biztos elharapja drótelőke nélkül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos.Kell a kevláv,ha azt a csukát meg is akarod sütni.
2011. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

a kérdésedben már benne is volt a válasz :

a csuka biztosan elharapja drótelőke nélkül :)

2011. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nagyon ritkán használok drótelőkét pergetésnél és kevés csukát vesztettem szakítás miatt. Így a válaszom nem, a csuka nem biztos h elharapja drótelőke nélkül.
2011. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos.
2011. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75% Volt már hogy süllőztem és fogtam csukát
2011. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha pergetsz akkor egyből bevágsz ahogy elkapja tehát ott nem sok esély van. Pergetésnél nem használok drótelőkét nagyon ritkán harapja el, csak akkor ha mélyre nyeli. Ha viszont csak csukára számíthatok akkor kb 20 cm kevlár előkét kötök fel. drótelőkét csak úszós csukázásnál használok.

Amúgy a csuka nem harapja el a zsinórt, hanem az éles szájpereme vágja el.

2012. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kompy válasza:
Én például úszós készséggel süllőztem 8 grammos úszó,( 0.25 fluorocarbon főzsinor) kb 10 cm-es vörösszárnyúval és a kifogott hal egy 3 kg csuka volt ! Tehát ha úgy döntesz hogy nem teszel fel drótelőkét akkor a kapásnál ne várj túl sokáig mert akkor tuti hogy elvágja(2-3x lehúzza és akassz!) ! Ha úgy adódik akkor azért érdemes érdemes valamilyen előkét feltenni kevlár/wolfram vagy drótelőkét! Pergetésnél személy szerint nem használok csak fluorocarbon előkét és még nem volt rá példa hogy elvágja !
2015. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!