Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » úsztatok már tamponnal?...

úsztatok már tamponnal? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

járok gyorsúszásra. most éppen megvan, és kell hogy menyjek edzésre. lehet-e tamponnal úszni? pls.. válaszoljatok! :)

És ki-e próbáltátok tamponnal úszni?


2011. febr. 20. 16:40
 1/7 anonim válasza:
Nem ajánlatos. Nem a tampon miatt hanem a fertőzések miatt!!
2011. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úsztam, mert kénytelen voltam. De utáltam. Bajom mondjuk nem lett. Csak mindig az járt a fejemben közben, hogy mennyire megy oda be a víz?! A madzag felszívja, stb...?! Ettől aggódtam. Ezért a madzagot is "elrejtettem" amennyire lehetett, ezt inkább nem részletezem. :-)

Aztán úszás után az egész cuccot gyorsan kicseréltem tisztára!


Ha te is úszol így, te is úszás után egyből cserélj legalább...!

2011. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

előző: te szűz vagy? :-)

2011. febr. 20. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok, és mindig tamponnal úszom. Soha semmi gondom nem volt még. Amúgy azt érezni, ha bemegy a hüvelyedbe a víz, ha kádban fürdöm, velem előfordul, viszont úszás közben sosem éreztem, akkor sem, ha nem menstruáltam, így nem használtam tampont. (Nem az előző voltam.)
2011. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"előző: te szűz vagy? :-)"

Az már bizony réges rég volt. Nem vagyok szűz. :-))


Viszont amit a 00:09-es válaszoló ír, én még sosem éreztem.

Mármint hogy befolyik a víz oda... Mindenkinek befolyik? Én sem kádban, sem uszodában nem éreztem ott bent vizet...

Lehetséges, hogy jól záródom. :-)

Ezért azt gondolom (talán tévesen), hogy nem is folyik be. Viszont azt tudom, hogy a textil vezeti a vizet, tehát ha feltételezzük azt, hogy a víz nem folyik be, a tampon madzaga (lévén kilóg) az bevezeti a vizet. Ezért ha muszáj olyankor úsznom, akkor utána inkább hamar kicserélem...

Én valahogy úgy képzelem, hogy a kisszeméremajkak ahogy összetapadnak, az nem engedi befolyni a vizet. (Na azon belülre szoktam elrejteni a madzag végét összegyűrve. :-))


De hogy jól teszem-e vagy sem, azt nem tudom. Nem olvastam tudományos magyarázatokat a feltevéseim igazolására. ?!

:-)

2011. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát pontosa még én sem éreztem olyat, hogy befolyik oda a víz. köszönöm a válaszodat :-)
2011. febr. 21. 13:29
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Én is szoktam tamponnal úszni!Ha kijövök az az első hogy cserélek!Ezt ajánlom neked is!

Én olyankor a wc-ben veszem le a fürdőrucim és törülközöban jövök ki!


Én úsztam úgy is tamponnal hogy szűz voltam!

De már a más van egy kislányom is! :)


28/L

2011. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!