Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen halra érdemes jelenleg...

Milyen halra érdemes jelenleg horgászni?

Figyelt kérdés
március közepére gondolok
2011. márc. 8. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keszegre: bodorka, dévér, esetleg már a kárász is ehet, kis esélyel 1-1 potyesz is beugorhat. Rablozni csak sügérre tudsz.
2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
érdemes bójlival próbálkozni vagy egyenlőre inkább a csontkukacot tűzzem a horogra
2011. márc. 9. 16:41
 3/12 A kérdező kommentje:
??
2011. márc. 9. 16:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Főként élőcsalikkel.

Csonti, pinki, giliszta és ha van szúnyoglárva, az csodákra képes.


Kevés, de jó aromás sötét színű etetőanyag és kész.


A bojlit és társait még napolnám.

2011. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. márc. 9. 16:58
 6/12 anonim válasza:
Pontyra legérdemesebb most gilisztával,csontival,kukoricával a bojlizással ilyenkor kapás nagy eséllyel nem lesz. De ha rablóhalra szeretnél keddig körforgóval próbálkozz ugyanis akkor kezdődik rá a tilalom de ha tűröd a hideget éjjel wobblerrel harcsázz vagy napközben kuttyogatva.
2011. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
az elözö kommenteben csukára gondolok bocs :D
2011. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A csuka tilalom február 15.étől már él, Március 1 től süllő és balin tilalom lépet érvénybe. Akkor most mire is horgásszon? A haresz még nem eszik, az is kilőve. Azt irtad hogy csukára gondolsz de éjszaka kuttyugtatni érdemes rá. A csukára Kuttyogtatni? Ember láttál te már eggyáltalán vizpartot? Mert a szabályokat Lásd tilalmi idök nem ismered, a csali modokat sem, szerintem kezd el tanulni ilyen alap dolgokat XD
2011. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a napokban voltam, pontosan 11-én és 13-án, és mind a két alkalommal fogtam pontyot. És egyszer sem élő csalival. Pici édes pellet, leginkább epres volt a nyerő, egy szem lebegő és egy szem sűlyedő. Haldorado hibrid pellettel csaliztam egyébként. És csak pellettel fogtam pontyot, mind a két alkalommal, gilisztával, csontival csak kárász, keszeg jött. Viszont az etetőanyagot tele raktam csontival és aromával...
2011. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
amugy nem igy értettem és kuttyogatva harcsára gondolok csukára meg tom hogy akko van tilalom csak fáradt voltam szerintem meg te kezdj el tanulni te városi seggefej neked többszáz km-tert kell menned hogy vizet láss nekem meg itt van 2 km-terre a duna HOPPÁ!!!!
2011. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!