Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Bugyuta kerdesnek fog hangozni...

Bugyuta kerdesnek fog hangozni, de meg a google sem tudott segiteni. Hogy kell belebujni a haton keresztezett uszodresszbe?

Figyelt kérdés

Ertelem szeruen sehol nem lehet kicsatolni. Probaltam, hogy a bugyi reszebe eloszor, de akkor a pantokat nem birtam attenni a vallamon a kereszt miatt, de probaltam felul eloszor, majd nem nyult ki annyira, hogy a labaimat is beledugjam.

A meret biztos jo, sot szerintem meg egyel nagyobb is. Hihetetlen! Ne nevessetek ki, meg sosem volt ilyenem, de holnap ebben kene usznom, de fogalmam sincs, hogy fogom beletuszkolni magam?! Hat meg utanna ki belole? :))))


2011. márc. 20. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Láb először, eleve keresztezve a vállpánt. Ahogy húzod fel, a kezed már a megfelelő helyre kerüljön, a vállpánt alá..

Hm?

2011. márc. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Mario Balotellitől, öltözködési tanácsokban ő a szakértő: [link]
2011. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kozben rajottem, nem megalaoz egyaltalan, hogy egy fel nap utan!!! :))))

Felurol kell, a nyakresznel beledugni a labakat, es vegighuzni az egesz torzson. :S Na mindegy, jobbb kesobb, mint soha!

2011. márc. 20. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is ezt írtam..
2011. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, h abbol, h lab eloszor elsonek meg nem ertettem, hiszen raktam en eloszor a labaimat, csakhat a kozepso reszen keresztul :D

Koszonom szepen a rejtely megoldodott, es meg is martottam magam a medenceben. Azert csunyan kirohogtem magam, h mennyit szenvedtem vele.

2011. márc. 20. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!