Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Láttál már élőben szinkronúszó...

Láttál már élőben szinkronúszó csapatot?

Figyelt kérdés
Miközben úsztak.
2011. máj. 17. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyszer usziban talán valami edzés volt a medence másik felében szinkronúszóknak, de már nem emlékszem. Ennyi.

De szívesen megnéznék ilyet élőben egyszer.

Strandon szoktam látni hasonlót, ügyes leányzók a medencében úgy fejreállnak a víz alatt, mint annak a rendje, lábukat meg ügyesen kinyújtják a víz felett. Gyönyörű látvány. :) Ezt is el tudnám nézegetni a végtelenségig. (Lányok, ha valaki tud ilyet, szólhatna, szívesen elnézegetném gyönyörű mutatványait valamelyik strandon. XD )

Amúgy csapartra gondolsz direkt, szólóra nem?

2011. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert én az vagyok.
2011. máj. 18. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző voltam. Ügyes vagy akkor, gratulálok! Nehéz sport lehet, de nagyon látványos. Szerepeltél akkor már tévében is valamelyik csapatban?

Szívesen megnézném élőben egyszer amiket a vízben csinálsz, akárki vagy. :)

Írhatnál privit, szívesen beszélgetnék bennfentessel erről a sportról. Nem felszedni akarlak, ne érts félre. XD

2011. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Nem láttam még ezt a sportot élőben, csak a tévében. De kíváncsi vagyok rá!Csak akkor láttam szinkronúszást amikor az egyik barátnőmmel 3-ban úszni jártunk és ott zenére gyakoroltak!Nagyon izgalmas volt őket nézni! Biztos jó lehet ezt a sportot űzni!
2011. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első voltam.

De erre nincs is sok lehetőség, ugye?

Fura, nem tom kik szoktak ilyet élőben nézni. Nekem nagyon tetszik de meg nem fordult a fejemben h élőben is megnézzek ilyet egyszer. Aki ilyenre elmegy, nagy megszállott lehet v nem tom. vagy versenyző ismerőse, barátja főleg. jól gondolom?

2011. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Voltam kint eb-n,igen:)
2011. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!