Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ki csinált már ilyesmiket...

Ki csinált már ilyesmiket sekély vízben és hol? Nemet, kort is légysz, érdekelne, kiknek jut eszébe.

Figyelt kérdés

Olyan "érdekesnek" tűnik. XD Ha még nem próbáltad, kipróbálnád?

Az 1:00 és 1:35 közötti részekre gondolok:

http://www.youtube.com/watch?v=o3uBEgpmW4k


2011. máj. 18. 13:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Senki?

Annyira ostobának tűnik a kérdés? Pedig komolyan érdekelne...

2011. máj. 21. 01:46
 2/12 anonim válasza:
Igen, elég ostobának tűnik egy kérdés. Ebben annyira nincsen semmi kunszt... vízben kézen állni nem nagy ügy. Ha meg hosszú hajad van és hátradobálod vizesen, na az sem. Én csináltam mindkettőt, és valószínűleg bárki tudja, aki tud levegőt venni és bent tartani 10 másodpercig.
2011. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

De a kérdés nem ez volt, hanem a 1:00 és 1:35 közötti részre vonatkozott. Kézenállni, bukfencezni oké, de ilyen sekély vízben?

Igen, engem ez érdekel, akkor is ha nagyon ostobának tűnik...

2011. máj. 22. 22:35
 4/12 anonim ***** válasza:

bukfencezni nagyon egyszerű, legalábbis nekem. úszok, és az úszók szoktak bukfencezni, vagyis mi bukó fordulónak hívjuk :)

amúgy szinkronúszós barátnőim ennél érdekesebbet tudnak :D

2011. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
22:32 szinkronúszós barátnőid miket tudnak? úgy érted, ilyen sekély vízben is?
2011. máj. 23. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:
nézz meg youtubeon egy videót, írd be hogy szinkronúszás. Majd meglátod :) szerintem nagyon ügyesek
2011. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
KÖszi, de én úgy értem, SEKÉLY vízben, mint itt is. Miért nem érti senki? :(
2011. máj. 30. 07:17
 8/12 anonim válasza:
Miért ne lehetne ezt a "bohóckodást" sekély vízben megcsinálni? A földön is lehet bukfencezni és kézen állni, nem egy akkora nagy dolog ez.
2011. máj. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szia, nos... tényleg ostobának hangzik a kérdés, de legyen hát, segítek. nyugodtan csinálj kézenállást ilyen sekély vízben (vagy akár sekélyebben is mert szerintem ahhoz elég 40-50 centi víz is, ha nem kevesebb), mivel ha hátra esel, vagy előre, eléggé lelassulsz annyika vízben, mielőtt eléred a medence / tó / vagy akármi alját és nem ütöd meg magad. remélem kielégítő volt a válaszom.
2011. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi! engem az érdekelne, kinek (kor, nem) jutott már eszébe ilyeneket csinálni sekély vízben.
2011. jún. 8. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!