Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol tudnék gyorsan megtanulni...

Hol tudnék gyorsan megtanulni úszni? A barátom előtt szégyeltem, hogy nemtudok és most nem tudom már sehogy kicselezni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik uszodaban van direkt felnott uszas oktatas. Nem tudom hol laksz, menjel el az usziba, erdeklod meg, nalatok van-e. Ha nincs, beszelj az uszo edzovel, es kerjel tole orakat. Egyedul nem fogsz tudni megtanulni uszni, de meg egy masik barattal, felnottel sem. Meg egy kisgyereket jobban megtud tanitani a szuloje, de egy felnottet mar nem. Irany az uszi, es vegyel uszas leckeket. A youtoube-t nezd meg van uszas tanitas, de ez csak elmelet.
2009. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
szerintem meg ne szégyeld, sőt szórakoztató lenne, ha megkérnéd hogy ő tanítson meg és még romantikus is::)
2009. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Balaton közepén ösztönösen tudnál úszni!
2010. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
hát szerintem nem lenne romantikus, ez eléggé égő, hogy nem tudsz úszni. bocsi...
2011. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!