Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet szép, arányos testalkato...

Lehet szép, arányos testalkatom az úszástól és a fevőtámaszoktól?

Figyelt kérdés

Mivel most szünet van eldöntöttem, hogy hétfőtől minden nap elmegyek úszni 1,5-2 órát. Leginkább a szabályos mellúszást kedvelem + víz alatt is imádok :) Naponta szoktam 30 fekvőtámaszt végezni szépen lassan, de persze ez még növekszik... Szóval annyi lenne a kérdésem, ha hétköznaponként eljárnék usziba és az otthoni fekvőtámaszokat is elvégzem, arányosan izmos lesz az alkatom? Mennyi idő kellene ahhoz, hogy jelentős változást tapasztaljak? Azt nem mondanám, hogy sovány vagyok, mert vannak izmaim csak nem látszódnak eléggé :D


köszönöm a válaszaitokat!


18/F


2011. jún. 18. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
fehérje dús táplálkozás mellett igen
2011. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

rendben :) Természetesen ennék is rendesen, gyümölcsöket és friss zöldségeket egyaránt...


köszi!

2011. jún. 18. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a napi 1,5-2 óra sok. Főleg pihenőnap nélkül. A lényeg a RENDSZERESSÉG lenne.

Én 40 percet úszok heti háromszor, plussz minden másnap 100 fekvőtámasz és 300 felülés. 1 éve csinálom és van eredménye összenézve a korábbi képeket.

2011. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad is van, ugyanis ma 45 perc után a tricepszem, a hátizmom, és a mellizmaim kezdték feladni a szolgálatot.


Megfogadom a tanácsodat! Köszi :)

2011. jún. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!