Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyi a világrekord idö...

Mennyi a világrekord idö 2000m-en kajakban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 17:36
 1/6 WBTBWB ***** válasza:
wikipédia azt írja, hogy a hivatalos versenyszámok 200, 500, és 1000m-esek. 2000m-eset sehol nem találtam.
2011. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van 2000m-ük is mint maratoni táv. A világrekordot sajnos nem tudom.
2011. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem! azé kösz fiuk!
2011. jún. 24. 14:11
 4/6 lazado1 ***** válasza:
a kajak-kenuban nem mérnek világrekordot mert a természet is befolyásolja
2011. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, ezek relatív idő eredmények mert sosincs kétszer ugyanolyan hogy minden környezeti tényező megegyezzen de ettől független még számon vannak tartva a legjobb idő eredmények. Kérdés hogy hol... pont ezt keresem én is és bukkantam rá erre googleból erre a kérdésre.
2011. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
90es évek végén az akkor menő MTK férfi kajakoscsapatában is felmerült ez a kérdés, a srácok úgy gondolták megoldják a gordiuszi csomót amúgy Nagy Sándor módon, így nekiálltak és felállítottak egyet... Horváth Gábor negyedmagával elindult. Ő maga végig bölcsőn ülve, a segítőket 500m-ként cserélve ment egy 7:2x-es időt (pontosat sajna már nem tudok), viszont az nyilvánvaló volt már akkor is, hogy ilyen időt senki se ment egyesben. A "világrekord" messze nem hivatalos, senki se hitelesítette, de valahogy senki nem is kérdőjelezte meg. Amolyan játék volt :)
2013. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!