Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennék strandra, de cikinek...

Mennék strandra, de cikinek tartom a testem (fogyózás folyamatban van), pedig jó lenne menni. Félek, hogy cikizni fognak. Teendő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem fogsz érdekelni, amennyi okádék ember van ott fel sem fogsz tűnni. Nem kell azt hinni, hogy mindenki téged figyel.
2011. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam. Szinte kinéztek minket az edzőpartneremmel, mert kitűntünk a sok okádék terhes feelingű pasas meg a girnyó 50 kilós feszítőscsávók közül a kidolgozott testünkkel. Erről ennyit. Egy kis felesleggel hamarabb elvegyülsz, hidd el :D
2011. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hova szándékozol menni strandra, de én még egy helyen sem láttam, hogy emberek mutogattak volna a másképp kinézőkre, meg kuncogtak volna a tenyerükbe.

Sz@rd le és kész.


Inkább valóban a csinos csajokat nézik - meg az izmos srácokat.


Vagy b-terv: vegyél olyan fürdőruhát - tankininek hívják asszem, ami ápol és eltakar. Strandkendő... Vagy hasonlók.

2011. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ne gondold azt, hogy egyedül vagy a problémával. Én magamat is teltkarcsúnak mondanám, a fogyózás megy folyamatosan, alakulok, már 8 kilótól megszabadultam... A strand? Találtam egy olyan bikinit egy kicsi boltban, ami kiemeli az idomaimat, az pedig nem érdekel néz e valaki vagy sem.

Ha megteheted, vegyél magadnak egy fürdőruhát, jó érzéssel fog eltölteni, hogy felveheted, és nem fog érdekelni annyira a tested. Tudom nehéz mondani, hogy sz*rd le, nekem is sokan mondták, de sajnos minden fejben dől el.

És nem értek egyet az utolsó hozzászólóval, ne takard el magad. Az vagy aki vagy, nem kell dugdosni!!!!!!!



Pussz, és kitartás!


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az előttem szóló jól beszél! Küldesz nekem egy képet? :)
2011. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Képet? Ez nem társkereső. Sok szép nő van az interneten, nem hiszem, hogy pont rám lenne szükséged :)


k.s.*


20/L

2011. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az a sok szép nő belül gyakran üres, rideg, számító. Honnan veszed, hogy nekem rájuk van szükségem? :)
2011. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Attól félsz hogy cigizni fognak? pedig olyan tart téged érdekesnek aki mégcsak nemis látott ;) a Belső a fontos te:D nem a külső :D
2011. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Most jöttem vissza a Balatonról, 1 hetet voltam ott, és én se vagyok épp... nos, szóval olyan csaj, akit érdemes lenne megnézni. De senki se cikizett, senki se szólt be, meg se bámultak, sőt, amikor elcsúsztam a parton akkor tök kedvesen odajöttek segíteni. Egyébként a felhozatal 80%-a rosszabb volt mint én, szóval senkinek se lehetett volna joga leszólni.


Valami menő épített strand, aquapark, vagy ilyesmi biztosan más, ott biztos nagyobb a kigyúrt apucik meg a mellettük ügető szilikonos lófejű szolibarna tyúkok aránya, és ők esetleg bunkók lehetnek, de velük meg nem érdemes törődni.


A családosok, meg a normális, értelmes emberek, sose tennének megjegyzést. Csak engedd el magad, és érezd jól magad. Ennyi. Ne törődj mással.

2011. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!