Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kajak vs. Kenu? Hobby szinten...

Kajak vs. Kenu? Hobby szinten melyiket érdemesebb?

Figyelt kérdés

Hobby szinten szeretnék kajakozni/kenuzni, családdal, barátokkal néha elmenni kajakozni/kenuzni és szeretnék venni egyet, csak azt nem tudom hogy kajakot vagy kenut érdemesebb venni ilyen célra.

Vélemények, tapasztalatok?


2011. júl. 11. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Túrakenut. Sokkal jobban lehet bele pakolni, stabilabb is, lehet benne fetrengeni, sörözni.

Na meg borultam már kajakkal a novemberi jéghideg Dunába... Nem volt felemelő élmény, lehet ezért is jobban szeretem a kenut. Evezés közben is kevésbé leszel vizes benne, gyereket is bátrabban beleültetnék.

Hosszabb túrákra mindenképpen kenut vennék, ha csak 1-1 délután lemenni a partra evezgetni, akkor kajakot.

2011. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kajak szimpatikusabb. Evezek és minden nap látom a kajakosokat meg a kenusokat is. Persze egyiknek se a túra fajtáját hanem a verseny szerűt és abban bizony a kajak a stabilabb. A kenuban folyton kell csinálni valamit hogy megmaradj.
2011. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Már 2 hónap eltelt.....mi választottál?


(Amúgy csak megjegyzem, hogy én kajakozok és kenuztam is, de a kajak kényelmesebb, és jobb is.)

2011. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!