Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyit keres egy búvároktató?

Mennyit keres egy búvároktató?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy búvároktatót! ;) Szerinted mindegyik ugyanannyit zsebel? Azért ez sok mindentől függ..
2011. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak úgy körülbelülre gondoltam...:)de tudom hogy ez sok mindentől függ...sajnos búvároktatót nem ismerek:D...úgyhogy ha valaki tud segíteni, akkor azt megköszönném.
2011. júl. 17. 22:13
 3/6 A kérdező kommentje:
de azért köszi:)
2011. júl. 17. 22:13
 4/6 anonim válasza:
Hát nem kacsalábon forgó palotában élnek az fix :D
2011. aug. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jah azt gondoltam:)
2011. aug. 7. 13:13
 6/6 anonim válasza:
Tényleg nagyon változó és attól is függ, hogy az oktató ha saját céget visz akkor mennyit fektet a felszerelések karban tartására illetve újítására. Függ attól hány embert tud vizsgáztatni mert hát alapbére nincs. Egy oktatónak továbbá havi vagy évi tagsági díjat is kell fizetnie (attól függ melyik szervezet neve alatt dolgozik pl. PADI, CMAS stb.). Végeredménybe egy befutott cégnél oktatónak lenni nem rossz dolog mivel sokat merülhet és utazhat emellett még keres is némi pénzt.
2011. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!