Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Döme Gábor tényleg ennyi...

Döme Gábor tényleg ennyi halat fog? Hogy csinálja? Én a Dunán már többször leutánoztam a módszereit, de annyit mint Ő sose fogtam!

Figyelt kérdés
Lehet hogy csal a filmjeiben? Szerintetek milyen trükköket használ?
2011. aug. 8. 21:28
 1/6 anonim válasza:
Nem csal, csak profi! :)
2011. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több évtizede nyomom, én is profi vagyok, ezért is sejtek csalafintaságot!
2011. aug. 9. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csal, csak az egyorás filmben bemutatott halakot nem egy ora alatt fogja hanem 1-2 nap, esetleg 1-2 hét alatt. Gondolod hogy ha ő megy le a Dunára akkor eszik a hal ha te mész le akkor meg nem? Van ideje kivárni mig összejön neki. Ha figyelmessen nézed a filmjeit némelyiken látszik hogy nem egy napos felvétel, Nézd az időjárást a szél irányát, a környezö embereket. A másik ha megnézed az etetőanygot amit használ kb 10-15 ezer forink körül jön ki, ezt egy egyszerü mezei horgász nem engedheti meg magának, csak ha sponzorálnak.
2011. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem azt mondták, hogy előtte be van etetve neki.
2011. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyuszika95 válasza:
En beszeltem az egyik kedvenc horgaszboltosommal es modnta hogy ő a besszallitoktol tudja hogy Gabornak mar be van etetve a hely es valamikor tobb hetekig is forgassak a filmet aztan osszevagjak.... Igy aztan lehet annyi halat fogni...
2013. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze, hetekig etetnek neki előre. Mint Del-Afrikában a vb-n. Mikor bekerült a világ 5 legjobbja koze egyénileg valamit ezüstérmes lett csapattal. Gondolom ott is csalt. :D Ti sejtem mennyire profik vagytok, meg azt se tudjatok mi az a feeder bot de mar oltjatok az egyik legjobb magyar feederesunket. Te is próbáltad azt amit O? Es megkerdezhetem hogyan? Sikerült összeraknod egyet az o szerelékéi közül , nem fogtal vele halat es ezért o csal?:D az alapozó etetést mindig O végzi el ami benne is van a filmjeiben. Kb 50 kulonbozo előre elkészített előke van a batyujaban , hogy hamar le tudja reagálni a meglepeteseit a tónak vagy az időjárásnak. 20 különböző vegszereleke van tartalekban meg meg 10x ennyi otlete ,ha ezek sem válnak be. 15 különböző csali es,ezek végtelen számú kombinacioja amit folyamatosan probalgat. Mindig megkerdezi előzetesen hol érdemes próbálkozni es mikor. A horgászat nem annyi, hogy megneztel 2 dome praktikák epizódot es tudsz horgaszni... Aki pedig magát profinak tartja az nem keres kifogást arra, hogy mas vajon miért fog több halat mint O. Es mielőtt leoltotok, nem vagyok Dömének se rokona, se barátja, se ismerőse , se alattvalója, csak felhaborit, hogy meg mi magyarok sem tudjuk elismerni egymást, egyből csalással vádoljuk a másikat mert azt könnyebb mint beismerni hogy hozza képest igen alantas a tudásunk. Aki meg azt hiszi csak intenzíven telepített tavakon fog halat nézze a vadvízi kalandok c. Sorozatát. Kellemes tanulást kívánok a horgászatról, mert úgy latom nagyon el vagytok tévedve.
2016. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!