Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek még megtanulhatok...

Szerintetek még megtanulhatok uszni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok,eddig nem érdekelt,de mára már elég kínos,hogy nemtudok úszni...szerintetek még megtanulhatok?elégé félek a nagy vizektöl
2011. aug. 24. 10:44
 1/8 komasa ***** válasza:

Simán megtanulhatsz! Nem lesz olyan egyszerű, mint gyermekkorban lett volna, de menni fog!

Sok sikert!

2011. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se tudok 17 évesen :S nagyon nem is érdekelt eddig....
2011. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De azért sok sikert!
2011. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. de hagyd a nagy vizeket, először kisebbekben próbálkozz!
2011. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
úszni bármikor érdemes megtanulni, de inkább uszodában és utána jöhetnek a nagyvizek. lehet hogy nehezebb ilyen korban de legalább nem egy értetlen kisgyerek vagy
2011. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
46%

Mindenkinek egyéni adottságai vannak a vízben. Vannak akik szinte lebegnek, alig kell mozogniuk, vannak akik megfeszítve tempóznak a fent maradásért. Lelkileg is eltérően kezeljük, vannak akik lubickolnak ill. iszonyodnak tőle.


Az úszásra is igaz viszont, hogy ha megismersz valamit kevésbé félsz majd tőle. Mindenképpen érdemes megtanulnod, de garantáltan nehéz lesz. Jó magam 19 évesen kb. 1 évig jártam rendszeresen uszodába.

Nagy biztonsággal vagyok vízben de még is, ha benne vagyok, egy a célom: kifelé!

2011. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 valaki98sss válasza:
Persze hogy meg tudsz!de egy jótanács:ne egyedül próbáld mert ha neaggyisten valami történik nem lesz ki kihúzzon! ajánlom az úszótamfolyamot ;)
2011. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze! Tudsz biciklizni? Ez pont ugyanolyan! Ha egyszer megtanulod, soha nem felejted el! Amikor kicsi voltam és tanultam úszni, az oktató is elösször kisvízbe vitt minket és csak később mélyvízbe. Mire nagy vízhez eljutsz megszokod és élvezni fogod! Sok sikertl!
2011. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!