Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 20 évesen hova lehet kajak...

20 évesen hova lehet kajak oktatásra (edzésre) járni?

Figyelt kérdés
Full kezdő vagyok. Igaz már késő, de nem versenyezni akarok csak sportolni
2011. szept. 24. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, h hol laksz, de ha mondjuk van folyó a közelben, ott biztosan van evezős klub/ szakosztály is. Na, ott kéne érdeklődni.
2011. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly megpróbáltam már, de mondták hogy csak olyanok kellenek akik versenyezni is akarnak mert így hobbi szinten csak felesleges munka lenne az egész. Másrészt 20 évesen már késő elkezdeni a verseny részét mert azt 13 éves kórtól ajánlott. Nekem az edző ezt mondta amikor érdeklődtem, persze így is tudott volna vállalni de ahhoz részt kellett volna vennem pár versenyen mivel nem volt elég a jelentkező és elég kemény edzésem lett volna vagy különben "kirugnak"
2011. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hol laksz? Mert Szigethalmon lehet járni. Én is most fogom elkezdeni pár nap múlva. Főleg kisebbek járnak oda (9-14 év),de vannak nagyobbak is (pl.van egy 23 éves srác),akik mondjuk inkább csak kedvtelésből csinálják. Úgyhogy ne aggódj a korod miatt. Ha még aktuális és érdekel,akkor csak kérdezz nyugodtan,és én válaszolok.
2012. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!