Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek jó a gold star...

Szerintetek jó a gold star thunder feeder bot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Sose voltam Feederes, ennek ellenére az idei szezonban volt egy botom, ami Mitchell Elit névre hallgatott.


Nekem a technika túl finom, de a bot maga tökéletes. (és nem utolsó sorban olcsó :)


[link]

2011. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értelek:)
2011. okt. 31. 21:31
 3/9 gomzoli ***** válasza:

Egy jónak mondható feederbot ismertetőjelei (márkától függetlenül):

-360-as hossz mellett a saját súlya nem több mint 300 gr.

- legalább 2, de inkább 3 spicctag, különféle erősségben

- anyaga legalább IM6 (ez a minimum) carbon, a spiccek közt legyen üvegszálas is és carbon is (a lágy szokott üvegszálas lenni)

- Sic gyűrűk, nagy átmérővel!

- szép, progresszív parabolikus hajlás, jó kiegyensúlyozottság (az orsótartó előtti markolatrész alsó oldalát a kinyújtott ujjaddal alátámasztod, és libikókáztatod rajta a botot- ha nem bukik azonnal orra a bot, akkor jónak mondható az egyensúlya. Fontos, mert nem szakad le a csuklód kitekerés vagy fárasztás közben)


Ha ezeket tudja ez a nem túl bizalomgerjesztő nevű bot is, akkor elmondhatod róla, hogy megfelelő.

2011. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gomzoli ***** válasza:
Hozzáfűzés az előzőmhöz: az hiszem ez a bot sajnos nem tiszta carbonszálas, hanem ún. carbon-composite, azaz üvegszállal kevert. Ez sajnos a súly és a "gerincesség" rovására megy, de olcsóbb előállítani...
2011. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. A bot nem jó.


Ha hasonló árban keresel botot, szerintem inkább az Eurostar D-Max Fuegos 3.60 m-es.

2011. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nekem csak 8 kg ig kellene és hallottam hogy haverom 11 kg pontyot fogott vele!!!
2011. nov. 4. 11:14
 7/9 anonim válasza:
Teljesen attól függ mire kell neked, de egyébként jó kis bot lehet ha most kezdesz el feederezni. A bot egyébként szép kidolgozású parafa nyelű ami hasonló árkategóriában azért nem megszokott, és nagyon strapa bíró!! az hogy mekkora halat fogsz vele ki az teljesen rajtad múlik.
2011. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, köszi az együtt érzést:D
2011. nov. 4. 19:12
 9/9 anonim válasza:
szerintem igenis jó bot. a 12kg os amúrral sem sikerült eltörni. 25 ös zsinórral horgászok vele de egy nagyon jó kis pálca. Mindenesetre ha egy folyón az ember ki tud vele venni egy 12 kg os amúrt akkor nem gyenge bot, főleg hogy akadó is volt a közelben
2011. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!