Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászorsó belsejét mivel...

Horgászorsó belsejét mivel lehet kimosni, kitakarítani ami nem károsítja? Utána mivel célszerű bekenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 22:08
 1/4 anonim válasza:
Szerintem inkább bízd hozzáértő emberre.Itt pl. egy ezresért szépen kitakarítják újrazsírozzák...Egyébként haldorado.hu-n keresd meg a botok,orsók karbantartása topicot,ott sok segítséget kaphatsz.!:)
2012. jan. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Erre a fórumra nem gondoltam.
2012. jan. 10. 12:45
 3/4 gomzoli ***** válasza:
A fórumot én sem néztem. Magam szoktam az orsóimat kipucolni, hiszen nem kell őket az apró darabjaira szétszedni, elég a hajtókart, a burkolatot (és a dobot) levenni, néhány apró csavar kitekerésével. A tisztítást vékony, száraz ronggyal, és/vagy konyhai törlőpapírral szoktam megoldani, a maradék zsír kipucolásához, és az olajozandó részek ellátásához WD 40 spray-t használok, van hozzá egy vékony csövecske, amivel célzottan lehet kis résekbe is spriccelni. A tengely és a hajtókar csatlakozásánál a fogaskerekeket zsírozni kell, amit én használok, az számomra ismeretlen nevű, úgy kaptam "kimérve" egy barátomtól. Finom, nem túl vastag kenőzsír.
2012. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ezt a megoldást választom, ez tűnik a legegyszerűbbnek. Neked is köszi.
2012. jan. 13. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!